blebox

Polski

Technologie są SMART

Technologie są Smart - polski sukces na CeBIT

"LightBox to urządzenie, które wzbudziło zainteresowanie na Międzynarodowych Targach CeBIT2014. Pozwala sterować oświetleniem za pomocą aplikacji w smartfonie lub tablecie" - o naszym najnowszym produkcie oraz o tym, czym jest Projekt iWheel napisała Gazeta Wrocławska

 

Arlamowski Investment stawia na BleBox

Bluetooth Low Energy LightBox - BleBox

Patryk Arłamowski prezentuje innowacyjne podejście do systemów automatyki domowej. Dzięki małym, niezależnym modułom, każdy będzie miał szansę zacząć swoją przygodę z inteligentnym domem. Każdy moduł jest niezależny. Klient może więc zacząć od kupna jednej sztuki, w prosty sposób zainstalować w praktycznie dowolnym miejscu i sterować światłem używając do tego celu smartfonu. 

Inteligentne systemy - Świat Architektury

Inteligentny dom, inteligentny budynek

Inteligentny dom, inteligentny budynek - to chyba jeden z najczęściej powtarzanych, niepawdziwych sloganów marketingowych ostatnich czasów. Dlaczego jednak budzą takie porządanie i dlaczego Patryk Arłamowski nie wyobraża sobie życia w domu pozbawionym inteligencji? Oraz o nowym pomyśle firmy Arlamowski Investment, który może zmienić to, jak je postrzegamy. Zapraszamy do lektury artykułu w najnowszym numerze Świata Architektury.