Neodent – nowoczesna stomatologia

Neodent - nowoczesna stomatologia

Projekt tylko częściowo związany z nowoczesnymi technologiami a dużo bardziej z optymalizacją i zarządzeniem przedsiębiorstwem. Impulsem do działania była zła sytuacja ekonomiczna gabinetu stomatologicznego prowadzonego przez Izabellę Arłamowską, lekarza z ponad 25 letnim doświadczeniem a prywatnie matkę Patryka Arłamowskiego.

Dzięki wnikliwej analizie – zarówno wewnętrznej – dotyczącej funkcjonowania przedsiębiorstwa, jak i otoczenia biznesu - a w szczególności zmian zachodzących w ostatnich latach w branży stomatologicznej – możliwe było wprowadzeni zmian, które na przestrzeni kilku lat sprawiły i będący na krawędzi bankructwa gabinet stał się nowoczesną kliniką stomatologiczną.

Poza wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań (m.in. jeden z pierwszych na dolnym śląsku systemów obrazowania cyfrowego z wykorzystaniem kamery wewnątrzustnej oraz przystosowanie do wykonywania zabiegów medycznych w sedacji podtlenkiem azotu) przeprowadzony został także rebranding przedsiębiorstwa.

W kolejnych latach planowane jest utworzenie oddziałów na zasadach franczyzy, co dzięki powieleniu sprawdzonych metod zarządzania i optymalizacji a także rozpoznawalności marki, zagwarantuje wysoką rentowność przedsięwzięcia.

» więcej informacji: www.neodent.info.