inteligentny dom

Undefined

Technologie są SMART

Technologie są Smart - polski sukces na CeBIT

"LightBox to urządzenie, które wzbudziło zainteresowanie na Międzynarodowych Targach CeBIT2014. Pozwala sterować oświetleniem za pomocą aplikacji w smartfonie lub tablecie" - o naszym najnowszym produkcie oraz o tym, czym jest Projekt iWheel napisała Gazeta Wrocławska

 

Inteligentne systemy - Świat Architektury

Inteligentny dom, inteligentny budynek

Inteligentny dom, inteligentny budynek - to chyba jeden z najczęściej powtarzanych, niepawdziwych sloganów marketingowych ostatnich czasów. Dlaczego jednak budzą takie porządanie i dlaczego Patryk Arłamowski nie wyobraża sobie życia w domu pozbawionym inteligencji? Oraz o nowym pomyśle firmy Arlamowski Investment, który może zmienić to, jak je postrzegamy. Zapraszamy do lektury artykułu w najnowszym numerze Świata Architektury.

 

Darin - simply smart

The youthful passion for experimentation and the professional knowledge obtained by studying Automatics and Robotics at Wroclaw University of Technology became the basis for the creation of an innovative product – more precisely the creation of several products under the common brand “DARIN – simply smart”.

Home&Market - artykuł w magazynie dla menadżerów

Home&Market - kwiecień 2013

Home&Market jest najstarszym na polskim rynku miesięcznikiem gospodarczym dla menedżerów najwyższych szczebli. Publikuje zestawienia i analizy branżowe oparte na wynikach finansowych największych firm. Szczególnie cenione są autorskie materiały pisane przez praktyków rynku.  W kwietniowym numerze ukazał się obszerny artykuł poświęcony działalności Patryka Arłamowskiego i jednemu z jego wynalazków.

 

Darin - po prostu inteligentny

Młodzieńcze zamiłowanie do eksperymentowania oraz specjalistyczna widza zdobyta podczas studiów na kierunku Automatyka i Robotyka Politechniki Wrocławskiej stały się podstawą do stworzenia innowacyjnego produktu – a dokładniej kilkunastu produktów pod wspólną nazwą „DARIN – Po prostu inteligentny”.

e-Instalacje: Inteligentny system domowy

Popularny, branżowy magazyn e-Instalacje opisuje innowacyjny system automatyki Darin stworzony przez Patryka Arłamowskiego. "Inteligentny system domowy to rozwiązanie, które pozwala na sterowanie urządzeniami nawet bez wstawania z fotela. W ten sposób możemy zapalić światło, regulować ustawienie rolet czy żaluzji, włączyć podlewanie trawnika - wszystko za pomocą telefonu lub pilota."

Pages